Her başarılı işletmenin çok net bir stratejik amacı vardır.
Mitch Daniels

HAKKIMIZDA

Rafgrup; 5000 m² alanda kurmuş olduğu kurumsal firma ile sizlere hizmet vermektedir. Raf sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ticari hayatına 2011 yılında başlamıştır. Kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle raf sistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır. Sahip olduğu modern ekipmanlar ve kendisine kattığı yeniliklerle sürekli ilerlemeyi hedeflemektedir.

Rafgrup, bünyesi altında çalışan ve her biri uzun yıllar kendi alanında deneyim ve tecrübe kazanmış mimar, mühendis ve teknikerlerden oluşmakta, araştırma geliştirme (AR-GE) bölümü ile iş hacmini genişleterek kendini yenilemekte ve daima bir adım önde olmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sağladığımız iş çözümlerimiz ve uluslararası standartlara uygun çalışma prensibimiz ile sektörümüzdeki çıtayı yükseltirken gelişen iş hacmimiz müşterilerimize doğru hizmet verdiğimizi göstermektedir.


rafgrup.com

Vizyonumuz


Kurumsal firmamız yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerimize en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

Misyonumuz


Firmamız depolama alanlarında doğru tespitler yaparak depolanacak malzemeye, kullanılacak istif araçlarına ve malzemelerin sirkülasyonuna göre raf sistemi oluşturularak doğru çözümler üretmektedir.